L.p

Nazwisko i imię

Przedmioty

1.

Stolarski Jarosław

Dyrektor, Przedmioty logistyczne, Przedmioty turystyczne

2.

Wiewióra Agnieszka

Wicedyrektor, Wychowanie fizyczne

3.

Radziszewska Regina

Kierownik szkolenia praktycznego, Chemia,

4.

Będziechowski Przemysław

Wychowanie fizyczne, Edukacja Wojskowa

5.

Borkowska Maria

Język niemiecki

6.

Boruta Aldona

Język angielski

7.

Celiński Piotr

Przedmioty turystyczne

8.

Churawska Wiesława

Chemia

9.

Dentkiewicz Monika

Matematyka

10.

Gancarz Edward

Edukacja Wojskowa

11.

Główczewska Agnieszka

Logistyk

12.

Hutnik Agata

Logistyk

13.

Jedliczka Mariusz

Informatyka, fizyka

14.

Jurek Dariusz

Bezpieczeństwo higiena pracy, Podstawy przedsiębiorczości, Przedmioty logistyczne

15.

Karbownik Patryk

Religia

16.

Kępka Robert

Reklama

17.

Kobierski Andrzej

Informatyka, matematyka

18.

Korzyńska Joanna

Bibliotekarz

19.

Kowalczyk Ilona

Matematyka

20.

Kowalska Ewa

Język polski

21.

Kozłowski Piotr

Reklama, fotografia i multimedia, informatyka

22.

Ks.Kujawa Marek

Religia

23.

Kubica Iwona

Biologia

24.

Kulis Andrzej

Rysunek techniczny, Przepisy ruchu drogowego

25.

Kwaśniczko Patryk

Wychowanie fizyczne

26.

Macios Tomasz

Geografia, Przedmioty turystyczne

27.

Malkiewicz Dorota

Język rosyjski

28.

Mamcarz Wioletta

Historia, Wiedza o społeczeństwie, Przedsiębiorczość

29.

Markowski Jacek

Przedmioty weterynaryjne

30.

Mazurek Sławomir

Geografia

31.

Meller Arkadiusz

Przedmioty logistyczne, Geografia

32.

Morales Villavicencjo Anna

Przedmioty weterynaryjne

33.

Nowak Andrzej

Historia, Wiedza o społeczeństwie, Historia i społeczeństwo

34.

Ozdoba Monika

Przedmioty turystyczne

35.

Pabiańczyk Paulina

Geografia

36.

Paczkowska Katarzyna

Plastyka

37.

Pajek Katarzyna

Reklama, fotografia i multimedia

38.

Panek Tomasz

Język angielski

39.

Pfeffer Michał

Biologia, Przedmioty weterynaryjne

40.

Piątkowska Lidia

Język angielski

41.

Podgajna Beata

Logistyk

42.

Przegalińska Izabela

Wychowanie fizyczne

43.

Przygodzki Paweł

Wychowanie fizyczne

44.

Rajchel Iga

Język angielski

45.

Seredyński Łukasz

Wychowanie fizyczne

46.

Słomka Anna

Wychowanie fizyczne

47.

Staszewski Andrzej

Matematyka

48.

Szczepanik Anna

Matematyka, Fizyka

49.

Szewczyk Janina

Informatyka

.50.

Sznura Jolanta

Język rosyjski

Język niemiecki

51.

Szuk-Bernaciak Małgorzata

Język niemiecki

52.

Tracz Elżbieta

Język polski

53.

Wasilewska-Epa Hanna

Język angielski

54.

Wronkowski Robert

Informatyka, Programowanie

55.

Ziętek-Pasztaleniec Katarzyna

Język polski

56.

Klimas Patrycja

Psycholog

 

Skip to content