W dniu 13.07.2019r. w godzinach 10.00-19.00 

Odwiedź 1. Warszawską Brygadę Pancerną  i podejmij „Wojskowe Wyzwanie” 

Rzut granatem, poznanie podstawowych rodzajów broni strzeleckiej, biegi zespołowe i indywidualne, paintball – to wybrane elementy programu, realizowanego w ramach akcji „Wojskowe Wyzwanie”. Akcja jest kontynuacją kampanii „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej” i odbędzie się 13 lipca br. w 1. Warszawskiej Brygadzie Pancernej. 

Nie jesteś żołnierzem, ale myślisz o służbie dla polskich Sił Zbrojnych? Chcesz sprawdzić swoją kondycję albo zobaczyć jak ćwiczą żołnierze w jednostkach wojskowych? Jeśli tak, to zapraszamy do warszawskiej brygady, gdzie będziesz mógł przekonać się jak wygląda służba żołnierza zawodowego. 

Czekamy na Ciebie 13 lipca br. od godz. 10.00 do 19.00 na terenie 1. Warszawskiej Brygady Pancernej. 

Tego dnia możesz być jednym z nas. Zaprezentujemy m.in. zajęcia z udzielania pomocy przedmedycznej, uzbrojenie i sprzęt naszej jednostki. W punkcie rekrutacyjnym będzie można dowiedzieć się jakie możliwości stwarza służba w Wojsku Polskim, jak wygląda proces rekrutacji oraz poznać ofertę edukacyjną naszej armii.   

Zapraszamy do udziału w akcji „Wojskowe Wyzwanie”! 

Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału, regulamin akcji oraz dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie internetowej:https://1bpanc.wp.mil.pl/pl/articlesaktualnosci-7/2019-07-011-zostan-zonierzem-rp-w-1-brygadzie-pancernej/

Scroll to Top
Skip to content